Abrakadabra – oto Twój wymarzony image!

xusenru / Pixabay

Dobry doradca, to ten, który robi to dla pieniędzy i z pasji!

To idzie bardzo łatwo wyczuć. Podobnie jest w przypadku psychologa lub innej dziedziny zawodowej. Trzeba wybierać to, co się kocha, ponieważ na dłuższą metę wyjdzie nasz mus w praniu. Dlatego tak ważne jest, aby kierować się naszą intuicją, a nie podpowiedzią rodziców i nakazem, że masz zostać lekarzem, bo dobrze zarabia. Jest to bardzo błędne i mylące koło. Podobnie można myśleć o styliście. Jeśli wyczuwasz, że robi to dla pieniędzy TYLKO I WYŁĄCZNIE, to warto w porę coś z tym zrobić, o ile to możliwe. Jeżeli jest już po fakcie, nie martw się, to jest dobra lekcja na przyszłość. Skoro już mowa o samym zaakceptowaniu swojego zawodu, to warto przejść do kwestii finansowej. Wiele osób, chcąc uzyskać pomoc związaną ze swoim stylem, zastanawia się: ile kosztuje stylista? Owszem, bardzo łatwo jest to sprawdzić w internecie i podjąć decyzję, ale zanim to zrobisz, warto poznać kilka wartości dobrego specjalisty, na którym nie powinnaś się zawieźć.

Energia, optymizm, chęć, profesjonalizm!

Można powiedzieć, że to są te ważne aspekty w znalezieniu odpowiedniego specjalisty, ale zauważysz to również po samym wyglądzie strony, idzie to wyczuć również po waszej rozmowie telefonicznej, która do niczego Cię nie zobowiązuje, ponieważ każdy ma prawo poznać propozycje stylisty. Przechodząc do sedna: Cena takiej usługi jest bardzo indywidualna, która zależy od wielu czynników, od Twojego wyboru. Np:
– Jeżeli chcesz, aby był dostępny dla Ciebie cały dzień, kwota się zwiększa
– Zależy ona również od Twoich wymagań: stylówka na dzień? Jednak taka na dzień i do pracy posiada większą kwotę.
– Przegląd szafy jest również dodatkowym kosztem, nie oszukujmy się, że wszystko zajmuje czas, dlatego każda usługa ma osobny cennik. Jest on zależny od kwalifikacji stylisty, natomiast wynosi ok. 200 zł.

Jeżeli już coś robisz, to raz a dobrze!

Jest to wręcz bardzo kluczowe stwierdzenie, ponieważ niemal wszystkie nietypowe usługi wymagają nieco większego wkładu finansowego, który na koniec i tak przynosi wiele satysfakcji. Stylista jest zadowolony z tego, że mógł Ci pomóc, a Ty czujesz, że Twoja szafa w końcu nabrała barw i większej wartości. A co najważniejsze: Wzrasta Twoje samopoczucie, łącznie z pewnością siebie! Jeżeli chodzi o przeciętny, całościowy wydatek takiej przyjemności, to wynosi około 1000 zł, jednak tak jak wspomniano: Jest on bardzo indywidualny, czasem idzie się dogadać ze specjalistą w kwestii ceny! Powodzenia i pamiętaj, aby nie żałować pieniędzy, jeżeli dotyczy inwestycji w samego siebie!